Hello… Sunt incepator…
Imi este inca greu, inca invat. Nu am chiulit de la scoala si nici nu am fost un elev delasator.
Am facut scoala la 31 de ani, dintr-un imbold de a mai face ceva, dupa sau inainte de munca. Un mic proiect care sa imi ocupe timpul. E destul de greu la 31 de ani „you can’t teach an old dog new tricks”, dar am luat examenul si acum sofez.
Stiu ca trebuie sa trec prin botezul incepatorului, stiu ca mamaliga ii scoate pe unii din sarite dar mai am un pic de stigmata si scap.
Practice makes perfect.