Seriale

Am intrat in panica! Ce seriale sa mai urmaresc? Prison break a devenit un fel de fass break, LOST nu mai urmaresc ca a evenit boring… Asadar: MASH. L-am gasit si am ajuns la seria 3. Mad About You, tocmai l-am terminat… Everybody Loves Raymond (urmeaza dupa mash) South Park! A revenit.. Din serialele care … Citește mai mult

La ce ne mai uitam?

Fiecare are serialele lui. Le lauda, le povesteste la prieteni si dabia asteapta sa vada urmatorul episod. iata-le pe cele care le urmaresc eu: Weeds Am mai spus despre Weeds ca este un serial misto, neplicticos. S-a terminat si sezonul 3 un pic apocaliptic. Au dat foc la oras si se vor muta il alt … Citește mai mult