Google isi face smartphone 24/10/2007 de iLL (probabil ca deja stiati de el)…. se numeste Gphone si arata superb. Cititi aici? Related posts: Cernobal – dupa 22 de ani Din categoria „ce s-ar fi intamplat daca…” avem Prypiat –... Photowalk #14 – Now and Then: Calea Victoriei Photowalk #14 se presupune ca trebuie documentat un pic, nu... iLL’s Crib – Poze & wassup Merge treaba? Merge! Ieri seara pe la un 21:30 –...
Din cate am citit o sa functioneze cu linux si o sa fie rivalul lu iphone de la apple 😀
Arata super! cred ca o sa coste un pogon de bani!