4TuningDays and SMAEB

2 zile. Atat dureaza expozitia cu numele de mai sus. Am fost, am vazut si am pozat. Intrare 10 RON amarati pentru doua evenimente in unul singur.
Nu iti ajung doua ore pentru tot evenimentul.

17 comentarii la „4TuningDays and SMAEB”

  1. Ce idiotenie. Asta pentru aia care n-au femeie acasa, se duc sa beleasca ochii la uratele alea. 🙂

  2. Uite vezi … de asta nu merg eu la show-uri dintr-astea! Pentru ca nu vreau ca pe langa aparatul foto sa trebuiasca sa-mi car si … trepiedul …

  3. Nu-s ele mai urate ca altele (lol), dar e totusi usor trist sa te duci la SMAEB numa’ ca sa pozezi femei.
    Eh, noi sa fim sanatosi 🙂

  4. usor trist… neah e fun 🙂 masini pozeaza toata lumea, toti isi fac pozele cu femeile… Asa sunt automobilele cel mai bine prezentate: cu femei 🙂

  5. care vrea sa admire motoarele din parcare se poate duce.. nu recomand sa mai dati 10 lei sa intrati ca innauntru sunt mai putine si mai vechi ca alea de afara

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.