Eroi in mizerie

Superman arata groaznic! Nu as putea sa spun ca ceilalti arata mai bine…. but here it goes! Eroi in mizerie 😀

4 comentarii la „Eroi in mizerie”

  1. ce tare e…ha ha ha ce tare e supermen asta 😀 a mancat prea mult :)) nu a mai salvat omenirea vreo 2 luni si a stat in casa … se vede :))

    marians last blog post..vara a venit !!!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.