A innebunit ciupercutza aia mica!

Ciupercutza a inceput de azi sa se creada Conquiztador 🙂

Eu am cont pe Twitter si din cand in cand ma mai dau pe el sa vad ce mai spune lumea. Azi vad o gramada de intrebari de la Ciupercutza. Un fel de stii si castigi, dar live, pe internet. Intrebarile sunt puse de o persoana reala si raspunde toata lumea. Nu castigati nimic dar nici nu pierdeti nimic.

Mie mi-a placut 😀 am gasit twitter-ului o intrebuintare mai buna decat lauda de sine „sunt la mare, arde soarele”, „iau masa cu presedintele” sau alte idiotenii gen „ma scarpin in cur”.

Asadar aici e Ciupercutza, ea pune intrebarile. Puneti un follow, it’s fun! Aici sunt eu… dar nu pun intrebari 😀

2 comentarii la „A innebunit ciupercutza aia mica!”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.