Uite ce ma obsedeaza in ultima vreme:
Un joc simplu de la Logitech (care dupa parerea mea RULZ la audio, periferice si alte ghizmo-uri!
Nu am reusit inca sa-l joc in multiplayer ca nu am avut pe cine sa corup! Care te bagi la un multiplayer? 😀
Calm… la suprafata.
Foarte tare jocu. La level 3 m-a luat putin dar l-am batut in final. Te bagi la multiplayer? sunt curioasa rau cum se face 😀
Teos last blog post..StufFloc – loc cu joc
fain..foarte bun pentru serv:))
cipocs last blog post..o poezie frumoasa