Petrom marturiseste de ce nu scade preturile

Reporter:
– De ce nu scade pretul la carburanti proportional cu evolutia pretului barilului de petrol?
Oficial Petrom:
– Nu putem scadea preturile mai mult de atat. Si asta din cauza nenorocitilor de la Apa Nova, care au marit preturile la apa pe care noi o punem in benzina.

5 comentarii la „Petrom marturiseste de ce nu scade preturile”

  1. Absolut geniala poanta …

    E clar ca s-a trecut de mult de faza de „ciudatenie”. Creste pretul international, creste si la noi .. scade la ei, creste la noi .. si uite asa traim noi o viata ferice 😀

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.