WTF is Japoinia

zi-neagra-in-japoinia

Alta zi neagra si pentru baietii de la butoane. Este o greseala omeneasca: observati pozitiile tastelor „I” si „O”. Preety close, dar Japoinia ar putea fi o tara… Cronica? E pe receptie?

6 comentarii la „WTF is Japoinia”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.