Macro univers

macro-foto-18

Am mai gasit pe net niste fotografii la care trebuie sa te fi chinuit talentul mai mult sau mai putin :D. Ideea imi place, cum mi-a placut si la setul de fotografii realizate la Nuart festival. Idei domne! Restul in continuare…

2 comentarii la „Macro univers”

  1. Buey! Da poze de la munte, nu ai?
    Ma refer la Muntele Venus, of course! 😀 ;))

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.