Acum… blogosfera! 02/04/200902/04/2009 de iLL Am pierdut ceva? Mai mult ca sigur s-a vorbit despre fotbal, 1 aprilie, moartea uneia… si s-au pus poze cu tzatze 😀 Bla! Related posts: Blogosfera p***: boring shit… Blog-o-sfera… Blog-o-pula. Nu mai avem nimic intersant de citit. Inainte... Blogosfera… nu este unita Vad pe Twitter ca Sorin spune ca Blogosfera Romaneasca nu... Plugaru, Alinuta si blogosfera Adica? Ce este aia trofeu? Un fel de bibelou pe...
Pf, numai pe tweeter e cu sanii, ca pe bloguri n-am bagat de seama. ;))
Yeah, Yeah, Yeah… nici eu nu am bagat de seama :))