Note to self 08/03/2011 de iLL Note to self: Ai blog… ai uitat? Photowalk, ai uitat? Examen VMware, ai uitat? 😀 Related posts: Trei culori cunosc pe lume A parut o petitie cu titlul „Un singur steag pentru... Nervi de metrou Inteleg ca este aglomerat, ca pute a miresme subretziene si... Nu atinge, nu pune mana, nu te uita! Nu este vorba de pitzipoance ca ele se bucura daca...