Titlu? nu-i.. nush ce sa pun ca titlu!

Dupa ce am dat suflet creaturii si imaginatiei cea mai putin folositoare – cercopitecul – mi-am dat seama oarecum ca imi perd timpul cu lucruri nefolositoare. Statul pe yahoo la discutzii pe diverse teme escita neuronul si in acelash timp il masturbeaza de ramane prost. 360 de la yahoo imi pare locul cel mai bun … Citește mai mult