Photowalk #7 – 4Tuning Show was crappy!

Penultima oara cand am fost la un eveniment organizat de 4Tuning am zis ok, se putea si mai bine, lumina proasta, multa taranime dar macar pot fotografia gagici seminaked.

Al 2-lea eveniment, 4Tuning Festival a fost sub asteptari si l-am mai combinat si cu Photowalk #7. Fumei semidezbracate numa’ 3, si alea sictirite, masini tunate expuse… cateva, majoritatea se uitau cum termina „shmekerii” cauciucuri si in general la ce facea mai mult zgomot.

Am stat 2 ore cred si am plecat pe traseul Parcul Herastrau – Metrou – Curtea Berarilor si acasica sa developam 🙂

Mai multe foto in continuare:

Citește mai mult

4 Tuning Festival

Mai sunt 2 zile pana la evenimentul 4 Tuning Festival. Cum am fost in ultimii 2 ani la evenimentele acestea special pentru foto, s-ar putea sa merg si anul acesta. Probabil vom pleca in gasca la un „photowalk 4 tuning festival”. Ce care vor sa participe la photowalk, pot sa se inscrie pe forum aici. … Citește mai mult