Tag: ce vreau eu de la administratia locala
Am primit si eu un tag de la piticu. Au mai fost tag-uiti si altii… Iata raspunsul: de la administratia locala vreau sa fie eficienti. Nu mai vreau sa vad tigani si tarani pe trotuare ca vand branza si peste si… ciorapi din bulgaria, nu mai vreau sa vad gunoaie pe jos, nu mai vreau … Citește mai mult