Si miercurile pot fi de cacat
? De trei zile merg o statie cu 311 si restul pana la universitate pe jos… este un sport minunat, este un feeling minunat sa vezi cum ajungi mai devreme la munca, este nesanatos (eshapamente and shit). Ziua de azi a inceput cu o intersectie aproape goala la iancului si m-am bucurat enorm ca poate … Citește mai mult