MNAC Mac-Mac
Pentru ca nu e live blogging vreau sa marturisesc ca ieri dupa munca am fost la un eveniment pe care nu l-am inteles. Este vorba despre un eveniment oragnizat de MNAC si Institutul Francez Bucuresti numit „Animations / Fictions”. Tema a fost mult prea adanca pentru mine: investigarea ultilizarii diverse ale benzii desenate si a … Citește mai mult