Bucuresti: Inmatriculare cu 3 cifre!

Bataieeeeee! De ce bataie? Pai alesii, mirobolantii au ajuns la concluzia ca nu mai avem de unde sa dam numere noi de inmatriculare autoturismelor care ruleaza bezmetic in Bucuresti asadar numerele de inmatriculare se imbogatesc cu +1 cifra. Stirea am citit-o pe Realitatea. Direcţia Regim Permise şi Înmatriculări a atribuit numere de înmatriculare cu trei … Citește mai mult