Campionatul National de Snooker
2-3 februarie 2008. Nu stiu cum am ajuns sa fac fotografii acolo. Marius ne-a propus sa mergem, am ajuns, ne-am scos aparatele si am inceput sa tragem. M-am intalnit cu un fost coleg de liceu care era arbitru, am participat la incalzire si ma uitam ca prostu cum joaca copiii aia snooker. Dupa ce au … Citește mai mult