Mi-am luat „sanitare”!!!
Azi am cumparat materiale de constructii. Evident ca am plecat mai intai la Bricostore sa ne luam dar neavand masina trebuia sa ne facem programare la transport ca nu era nici un gogu pe acolo cu un papuc sa ne duca si noua materialele pana acasa. Am plecat la Valea Cascadelor ca era mai simplu. … Citește mai mult