Oficial relatez din Drumul Taberei
Ieri am facut miscarea. Oficial sunt mutat la casa mea, iLL’s Crib este functional (chiar daca nu are perdele momentan). A fost cel mai ciudat sentiment sa plec de la casa alor mei, dar ciudat si misto. Ma gandesc doar la avantaje ca plata lunara a darilor este un dezavantaj, asta inseamna mai putini bani … Citește mai mult