La multi ani Romania!
Nu pot decat sa zic ca a fost o zi plina. Am sarbatorit 1 decembrie, am facut fotografii si am mancat la KFC. Parada militara a atras foarte multa lume, spp-isti, sri-isti, polit-isti, casca gur-isti, curiosi si alti romani care nu aveau altceva sa faca. Am alergat ca bezmeticul impreuna cu Marius si Andreea sa … Citește mai mult