Unde isi castiga angajatii drepturile in instanta?
Inca un motiv pentru care ma bucur ca nu mai sunt angajat la o institutie de „presa”: concedierile abuzive de peste tot de prin presa, comunismul care le curge in sange coiosilor, secretismul cu care si-au educat subalternii si atmosfera „cu zambetul pe buze” in timp ce fiecare are siroaie de sange de la cutitele … Citește mai mult