Why the fuck Glossy Glossy?

Ne transformam incet in sclavi ai marketingului, ai feature-urilor nefolositoare! Nu inteleg de ce toate monitoarele sunt Glossy-Glossy si de ce orice se face acum trebuie sa fie shiny sau sa arate ca voma SF a unui clovn roz? Chiar nu mai sunt designeri buni? Intreb pentru ca am fost sa vad niste monitoare LCD … Citește mai mult