Cele mai proaste investitii…
G.A.S – Gear Aquisition Syndrome Am avut sindromul asta! Boala grea nene, se lasa cu insomnii si trafic mare pe ebay. Acum 3-4 ani intrasem intr-o stare de as fi cumparat cam orice obiectiv foto, as fi umplut casa de echipament foto si accesorii pe care nu le-as fi folosit decat imediat dupa cumparare. Prin … Citește mai mult