Eclipsa lu peste 80%
Ieri au anuntat eclipsa partiala de luna. 80%!!! Eu nu am avut aparatul la mine ca mi-a fost extrem de lene sa-l mai car pe caldurile astea, dar in schimb l-a avut LeX si s-a indurat de mine cu niste poze… Planeta Neptun se va afla foarte aproape de Lună, la începutul eclipsei. Neptun nu … Citește mai mult