Voulez vous recesione’ avec moi?
Stam bine dragilor! Vorbeam azi cu colegii in pauza de masa despre recesiune. Eu nu stiu la ce sa ma astept dar sunt sigur ca nu va fi doar lapte si prajiturele. Intr-un final, dupa 19 ani de democratie, cutitul ajunge sa scartaie si pe osul nostru. Prin „osul nostru” ma refer la osul pe … Citește mai mult