Am fost la Firefox „Party”…
Din ciclul nu tot ce zboara se mananca si nu tot ce e romanesc “ie pisda” am fost la Firefox Party. Mi-am luat inima-n dinti si aparatu-n geanta si am plecat pe la 8 cu toate ca la 7:45 eram ferm convins ca o sa stau linistit acasa. Pun pariu ca Ciupercutza, Piticu si Aura … Citește mai mult