ThermalTake RIP, wellcome Fortron
Prima zi de concediu. Trebuia sa ma duc la apartament sa montez prize si intrerupatoare. Guess WHAT? Nu am mai mers… vreme de cacat si chef ioc. Mai este si maine o zi! Inceputul de concediu mi-a adus si o bucurie. Mi-a crapat intr-un final sursa de pe calculator. Aveam un ThermalTake Purepower 430W care … Citește mai mult