Oktober FEST

? Fiind sambata ne-am zis: hai pana la Oktober Fest sa vedem si noi care e treaba. Mi-am luat cu mine aparatul foto, 28-135-ul, 50mm-ul, portofelul, bixtonim-ul, paracetamol-ul, tigarile si bricheta. Am pornit impreuna cu Copacel-ul inspre piata revolutiei si ajunsi acolo am intrat in cortul ce gazduia evenimentul (Sarbatoreste nemteste cu Holsten). Ma asteptam … Citește mai mult