Gmail – mail adrenaline
Uite motivul pentru care mai dau pe la Zoso… Gasesti de fiecare data cate ceva interesant :)) Bine baaaaa! Maine incearca cineva un extreme undo?
Calm… la suprafata.
Uite motivul pentru care mai dau pe la Zoso… Gasesti de fiecare data cate ceva interesant :)) Bine baaaaa! Maine incearca cineva un extreme undo?
Acum aplicatia celor de la Google, cel mai tare serviciu free de email se pare ca este down. Este pentru prima oara cand vad Gmail-ul cazut dar sincer nu deranjeaza. Au si ei de facut upgrade-uri, debug-uri… Nici nu ne-am dezmeticit bine ca si-a revenit! Eh? Astea da servicii 😀