Home BAR – cea mai de cacat servire!
Stiti ca sambata am fost la poze in grup. Am ajuns la KFC sa mancam / bem ceva numai din cauza lui, din cauza partzarului poreclit de noi Fredi Mer Curistu’! Pe langa biserica Anglicana, daca nu chiar vis-a-vis se afla un loc minunat si extraordinar numit Home Bar. Am mai fost acolo si cu … Citește mai mult