eBay nu e rentabil!
Nu se mai merita! 99% gasesti mai scump decat la noi in tara, vorbim acum de exemplu de echipamente foto second hand. Diferentele sunt destul de mari, astepti sa vina pachetul, o mare parte din vanzatori nu vor sa trimita in Romania iar daca trimit poate sa coste transportul cat obiectul cumparat! Pur si simplu … Citește mai mult