Azi… fara Realitatea
Imi amintesc ca saptamanile trecute am fost la o carciuma sa zemuim o bere si-o salata. Langa noi era un ochelarist, cu un laptop in fata, conexiune mobila. Era ziua primului tur de alegeri prezidentiale. Am intrat in vorba cu el: „… pai si eu am lucrat la Realitatea” „Nu e vina ta…” Evenimentul de … Citește mai mult