I hate: Motorola Z8…
Adica ma calca pe nervi telefoanele mobile de la Motorola… Am primit de la ai mei un Motorola RIZR Z8, primit si de ei la randul lor. Au zis sa-mi faca o bucurie ca eu m-as pricepe la telefoane cu WEB si 3G si… oricum mie imi plac jucariile complicate. Z8 este un smarphone cu … Citește mai mult