Photowalk #6 is done
Am iesit, am pozat… Mai multe foto aici.
Calm… la suprafata.
Am iesit, am pozat… Mai multe foto aici.
Se anunta al 6-lea photowalk. Este vorba despre Photowalk #6, care din propuneri il vom plimba prin Parcul Carol: Mazuoleu, Flacara… far de moarte (asta cat ne mai dau rusii gaze), lacul cu ratze. Dupa Parcul Carol mergem prin Parcul Tineretului sa ne mai photowalk-uim iar dupa aceasta ne asezam la o masa sa bem/mancam/relaxam. … Citește mai mult