Expozitia de pisici…

Cei care ma cunosc stiu ca imi plac animalele. Imi plac toate animalele dar prefer pisicile… probabil pentru personalitate, pentru ca nu balesc, nu se caca o tona de rahat, nu te innebunesc cu latratul, nu te lasa sa faci din ele o carpa de sters praful, pentru ca sunt simpatice si idioate. Azi am … Citește mai mult