O felie de aparat foto va rog…
Pentru ca nu ne iarta cu taxele, sper ca aparatele foto sa se vanda si la felie, ca painea pe vremea lu’ impuscatu. De craciun am fost la F64 pentru chrismas shopping. Aveau comandate 150 de 5Dmark II -uri si de aici mi-am dat seama ca avem o mare durere in zona pelviana regarding „the … Citește mai mult