Monoton?
Inca un weekend minunat. Vineri spre sambata (pe la 1 noaptea cred) ne intorceam veseli din „Locatie” si am vazut la mine in Piata Iancului un tramvai tehnic (format din 2 vagoane) deraiat inspre Bucur Obor. Mi-am pus cateva intrebari existentiale: ce s-a intamplat, cum si de ce? Am scos toti aparatele foto si am … Citește mai mult