Am reincarcat!
Cum nu imi place ideea de abonament pentru ca vine cu contract semnat si parafat am ramas de cand ma stiu pe cartela prepay. Singurele „abonamente” pe care le am sunt cel de la munca si RDS-ul care a venit moca pentru ca nu exista „prepay” la cablu. O data la 3 luni, teoretic, reincarc … Citește mai mult