Having a shitty day
Am plecat din „Home” la 2 noaptea, am luat taxiul, a incercat sa ne ocoleasca, mi-am uitat cheile, am trezit toata casa, am dormit, m-am trezit. Acum ma dor capul, stomacul si o masea. Afara este frumos si am chef de foto dar sansele sunt impotriva mea. Azi am 2 „vizionari” (de imobiliare), nu stiu … Citește mai mult