Photowalk #8 – Studentiada
Ce-a fost a fost… au venit si oameni noi, am admirat toamna! Sper sa mai avem zile insorite 😀 Mai multe foto pe site-ul Photowalk Romania. Puteti sa va alaturati si voi, inscrieti-va pe forum!
Calm… la suprafata.
Ce-a fost a fost… au venit si oameni noi, am admirat toamna! Sper sa mai avem zile insorite 😀 Mai multe foto pe site-ul Photowalk Romania. Puteti sa va alaturati si voi, inscrieti-va pe forum!