Sacrilegiu Canon

Sunt fan Canon. Stateam jos cand am vazut pozele de mai jos… All that gear were damaged during transportation or storage. Canon just can’t allow this stuff to hit the shelves no matter how expensive (or cheap) it is. Fanii Canon, va rog, stati jos! Nikonistii sa se gandeasca la o orgie… specifica :)) D’aici…

Victime fara voia lor

 In timp ce parlamentarii, senatorii si ex-presedintii isi fac blog-uri, cand se bucura de caldura unei case, de luxul unui Audi Q7, nu se gandesc nici macar o secunda la ei, la cei care au ramas fara case. Un fotoreportaj care arata cat de groasa este grosolania grosolana numita Legea Caselor Nationalizate. O greseala facuta de conducatorii … Citește mai mult