Spume in RATB!
Un rahat. Imi faceam veacu pe drumul binecunoscut Rosetti – P.tza Iancului. In statia de la Mihai Viteaza aud niste urlete de baba… si-mi zic: „iar face o bicentenara spume ca nu-i da vrun putzoi locu”. Ma gandesc zambind rautacios ca si eu o sa fiu boshorog si continui sa o ard suspect la usa … Citește mai mult