iLL si-a luat jucarie. 06/04/200807/09/2007 de iLL Ca un copil dement… ma bucur si dabia astept sa ies la poze! Primul portret: Wohooo! Related posts: Rasarit in nori Se poate sa te trezesti intr-o dimineata sa vezi cerul... Mi-am luat „sanitare”!!! Azi am cumparat materiale de constructii. Evident ca am plecat... Mi-am luat vrabie! Super oferta de la Altex! Cine are idee despre ce...