Mi-am luat vrabie!

Super oferta de la Altex!

Cine are idee despre ce vorbesc? Cine ghiceste? Cine dezleaga misterul? Ce este vrabia?

14 comentarii la „Mi-am luat vrabie!”

  1. Păi sincer nu ştiu ce să întreb. Şi soţul s-a gândit că ne lipsea un televizor nou şi m-am trezit într-o zi cu vrabia pe mobilă. Pe mine mă enervează oricum faptul că lăţeşte mult imaginea. Toţi arată mici şi graşi acuma. O întrebare am totuşi: se poate împărţi ecranul să vezi 2 canale în acelaşi timp?

  2. nu… din pacate.
    Nu are 2 tunere. Poti vedea picture in picture (dar a 2 sursa sa fie o intrare HDMi sau alta intrare video).

  3. Sincer nu ÅŸtiu exact despre ce model vorbesc. Tot kdl.., dar nu ca al tău. MulÅ£am de idee cu modul Smart. ÃŽntr-adevăr nu mai sunt laÅ£i. Problema e că pe unele canale subtitrarea pe al doilea rând se vede foarte jos (oarecum ciuntită). TotuÅŸi, mult mai bine pe smart…

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.