Rasarit in nori 24/01/2009 de iLL Se poate sa te trezesti intr-o dimineata sa vezi cerul pictat si sa nu ii faci o fotografie? Din Drumul Taberei rasare mai misto soarele… Related posts: Tamron 17-50/2.8 cu Stabilizare de Imagine!!! Apropos de Tamron 17-50mm f/2.8 care pe mine ma face... Foto – hobby scump dupa ce tragi linie Ma tot uitam la jucariile foto de le-am strans de-a... Rasarit in Drumul Taberei Rasare soarele si pe strada mea! Ce culori…...
nu ca in alte locuri unde „soarele rasare doar daca-l platesti” 😀
:)) true!