C’est Bibi El este Bibi aka Bibiloiu aka Taranu’. Este un motan...
Yoshi – Motanul UTP Motanul portocaliu din imagine este Yoshi. I se spune motanul...
3 comentarii la „Misha”
Bai am si eu o intrebare. Sa zicem ca postez la articolul asta un comentariu, doua, trei … si dupa imi vin pe mail toate celalalte comentarii care s-au facut la articol. De ce ? Adica … Pot schimba cumva asta ? Din cate stiu eu, nu m-am inscris la feed commens sau cum naiba se cheama. :-/
Da bai 🙂
Se poate debifa porcaria aia… cand postezi comment nou debifezi aia cu subscribe to… bla bla
Dar n-am bifat nimic =)) Incep sa cred in fantome :))
Bai am si eu o intrebare. Sa zicem ca postez la articolul asta un comentariu, doua, trei … si dupa imi vin pe mail toate celalalte comentarii care s-au facut la articol. De ce ? Adica … Pot schimba cumva asta ? Din cate stiu eu, nu m-am inscris la feed commens sau cum naiba se cheama. :-/
Da bai 🙂
Se poate debifa porcaria aia… cand postezi comment nou debifezi aia cu subscribe to… bla bla
Dar n-am bifat nimic =)) Incep sa cred in fantome :))