WTF?

La Gara’n Pub, un pub cochetel, frumos aranjat. Tema… vagoane de tren. Meniul… ei bine iata-l. Noua ne-a sarit in ochi super-oferta de la salate:

La Gara’n Pub

Ah! Uitasem sa va spun ca au ceaiuri bune 🙂

7 comentarii la „WTF?”

  1. 😛 Daca n-am sti cum auto corecteaza Word-ul….. Asta asa, ca sa le dam circunstante atenuante… ai fost la ala din Unirii sau la cel de la Gara de Nord? Ca mie unuia, imi place ala de la Gara…

  2. 😀 eu am facut toata facultatea in Polizu… dar mai degraba mergeam in barul din Corpul T, decat la barurile de pe langa….

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.