RoBlogFest

Azi… dupa 9 seara… RoBlogFest. Cica am participat si eu, (am fost autonominalizat la fel ca Alin) din inertie 🙂

Ne vedem acolo, bem o bere, maxim doua! O sa va fac fotografii si o sa discutam despre nemurirea sufletului. Acum astept sa se termine ziua de munca.

Piticule … auzi ma ca cica au si WiFi 🙂

3 comentarii la „RoBlogFest”

  1. :))
    I’m back de la RoBlogFest. Am mai fi stat daca era mai putin aglomerat… Maine avem tur de foto in Bucuresti.

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.